Addicted to Black

Izdzīvojot šīs vasaras kāzu sezonu, mani pārņēma vēlme eksperimentēt, riskēt un likt soļus ārpus ierastā. Zināju, ka negribu, lai tas būtu pārāk vienkārši un paredzami.

Es ticu tam, ka cilvēki satiekas īstajā brīdī un notikumi rodas pareizajā laikā, tāpēc vadoties pēc šīm sajūtām, es ļāvos fantazēt kopā ar Arvi Zēmani.

Mūs apvienoja vēlme radīt un meklēt jaunas priekšnesumu formas, lauzt stereotipus, pārkāpt ierastās pasākumu robežas un apvienot visiem zināmus elementus vēl neredzētā izklaides formātā.

No vizuālu ideju virknējuma, tas pārauga plānošanā un mēs iedegāmies par konceptu. Apvienojot mākslinieciskās maņas, bannté kopā ar ZE FOOD, radīja Pop-up bāru / notikumu Addicted to Black, ar ideju vienlīdz izcelt visus izklaides elementus.

Pop–up bārs ar “punk” attieksmi durvis vēra saviem viesiem divas dienas novembrī, kas šoreiz norisinājās industriālās revolūcijas nošarmētajā Sūkņu Stacijā.

Un, jā, mums izdevās! Gaidiet nākamo "Addicted to" notikumu…

Pasākuma konceptu esam gatavi pielāgot arī tavai privātajai ballītei vai dzimšanas dienas svinībām, uzņēmuma korporatīvajiem pasākumiem un prezentāciju notikumiem. Šī ir lieliska iespēja kāpt pāri robežām un lauzt stereotipus, svinot!

Paldies visiem iesaistītajiem, kuri bija gatavi mesties iekšā un atbalstīt līdzdarbojoties!

Sūkņu Stacija - telpa radošu ieceru realizēšanai
Johny Walker - izsmalcināti dzērieni
Guntis | Audio SIA - labākā skaņa un gaisma
Dagnija un Indra | Love Letters - dekorācijas ar uzdrīkstēšanos
Laura | Helium - veidojot balonu dekorācijas viņi lauž stereotipus
Andrita Grīnberga - esejas
4Vintage.lv - galdauti un tekstila detaļas
piku.lv - dizaina gaismas burti

Video: Riverside films

Foto:
Ģirts Raģelis
Aksels Zirnis
Edijs Andersons

ADDICTED TO BLACK PORTRETI
Foto: Agneta Jonele